Norombaria - terapia tlenowa

Pojedyncza sesja w komorze normobarycznej

Udowodnione jest, że odpowiednia ilość tlenu w naszym organizmie jest fundamentalnym warunkiem życia. Brak tlenu przerywa wiele procesów życiowych. A dokładniej: brak tlenu to koniec życia. Tlen potrzebny nam jest nie tylko do swobodnego oddychania, ale również do dotleniania komórek. ​ ​

SESJA W KOMORZE NORMOBARYCZNEJ​​

Jeden cykl tlenoterapii normobarycznej składa się z serii 10 sesji trwających po 2 godziny

Terapia tlenem odbywa się w najnowocześniejszej komorze normobarycznej Normo Life. Komora wyposażona jest w eleganckie i komfortowe pomieszczenia, do których można przyjść z całą rodziną, przyjaciółką lub nawet odbyć biznesowe spotkanie.

W komorze znajduje się 19 miejsc siedzących: 15 miejsc standard, które znajdują się w głównej sali. Fotele są bardzo wygodne i mają regulowane oparcie.

4 miejsca VIP znajdują się w oddzielnym pomieszczeniu. Szerokie fotele mają regulowane oparcie oraz podnóżek do pozycji półleżącej. W strefie VIP dostępny jest ekspres Nespresso, herbata i słodki poczęstunek. TV z Netfixem.

Pomieszczenie sesji VIP w komorze normobarycznej Normo Life
Widok ze środka komory Normo Life

NORMOLIFE JEST PIERWSZĄ W POLSCE KOMORĄ NORMOBARYCZNĄ w której znajduje się urządzenie do dekontaminacji powietrza – usuwa i zabija wszystkie drobnoustroje w 99,95%.

Jest to terapia całkowicie bezpieczna, naturalna i możne być stosowana bez ograniczeń przez osoby dorosłe i dzieci. ​

Przed sesją uwzględnij nasze przeciwwskazania do korzystania z komory normobarycznej. ​ 

​​Temperatura panująca wewnątrz komory to 21-22 stopni Celsjusza – odczuwalna ok. 20 st. Dla wygody i pełnego komfortu naszych gości z powodu odczuwalnej niższej temperatury w komorze prosimy o zabranie ze sobą cieplejszego okrycia.